Kontakt

ul. Bociana 20
31-231 Kraków

Tel. 12 416 39 32
Fax. 12 416 31 66
biuro@invest-house.com.pl

Inwestycje zrealizowane

Osiedle PARKEKO w Niepołomicach łączy w sobie zalety nowoczesności i kompleksowości rozwiązań z walorami rekreacyjnymi okolicy. Całe osiedle będzie liczyć docelowo 215 domów jednorodzinnych zlokalizowanych na obszarze 8 hektarów. I i II etap inwestycji został już ukończony. W jego skład weszły zespoły D, E i F - łącznie 151 domów.

PARKEKO Niepołomice
Szczegóły na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie; PARKEKO Niepołomice.


Jurajskie Wzgórze w Bibicach to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, które składa się z 22 budynków w zabudowie bliźniaczej. Dogodna lokalizacja w pobliżu Krakowa, a jednocześnie sąsiedztwo malowniczej przyrody, cisza i spokój to niewątpliwe walory tej inwestycji. Architekturę cechuje dbałość o detale i wysoka jakość zastosowanych materiałów.

Jurajskie Wzgórze Bibice
Szczegóły na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie; Jurajskiego Wzgórza.


Jurajskie Wzgórze II to kolejne zlokalizowane w Bibicach osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na pierwszy etap osiedla składa się 10 domów jednorodzinnych. Na drugi etapie tej inwestycji, składa się 9 domów jednorodzinnych.Szczegóły na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie; Jurajskie Wzgórze II.


Leśna Dolina to kolejna nasza inwestycja zlokalizowana na ulicy Sosnowej w Bibicach. Osiedle zostało podzielone na 2 etapy.

  • I ETAP składa się z 8 kameralnych domów wolnostojących.
  • II ETAP osiedla to małe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,5 m kw. Łączna ilość budynków dla tego etapu będzie wynosić 16 domów.

Szczegóły na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie; Leśna Dolina.


Wrzosowa 1 inwestycja stanowi kameralny kompleks 10 domów (89,44 m2), które usytuowane są w urokliwym zakątku starszej części Bibic na ulicy Wrzosowej.Szczegóły na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie; Wrzosowa 1.