APARTAMENTY SĄSIEDZKA

Zamieszkaj po sąsiedzku

CZYTAJ DALEJ

OPIS OSIEDLA

Sąsiedzka to inwestycja położona w dzielnicy Dębniki w Krakowie. To nowoczesna architektura położona na terenie zagospodarowanym niską zabudową. W niewielkiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, umożliwiające mieszkańcom dogodny dojazd do pracy, szkoły czy centrum. W bliskiej odległości znajduje się wiele miejsc rekreacyjnych takich jak: 

Centrum sportu i rekreacji Cascada – 1km

Krakowski Klub Jazdy Konnej  – 1,3km

Las Borkowski – 1,6km

Zalew Zakrzówek – 1,4km

Skałki Twardowskiego – 2,3km

Kolejnym udogodnieniem jest bliskość :

Centrum biurowego DotOffice – 2,4km

Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego – 1,4km

Inwestycja przy ul. Sąsiedzkiej została zaprojektowana w myśl najnowszych trendów architektonicznych. Budynek posiada 3 kondygnacje z miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Apartamenty dysponują dużymi przeszkleniami i balkonami, dzięki którym pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone i zyskują na przestrzeni. Największy ogród ma aż 135m2. 

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

WYBIERZ PIĘTRO

WIZUALIZACJE

LOKALIZACJA

AKTUALNOŚCI

Aktualności
18 kwietnia 2019

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, życzy Invest House.
AktualnościApartamenty Sąsiedzka
27 marca 2019

Apartamenty Sąsiedzka – drugie piętro już powstaje!

Mieszkania na ulicy Sąsiedzkiej w Krakowie - budowa zaczyna nabierać tempa! Niebawem rozpoczynamy prace hydrauliczne, więcej informacji już wkrótce.
AktualnościNOWE PARKEKO 2.0
26 marca 2019

Co nowego na naszym osiedlu Nowe Parkeko 2.0?

Lada chwila zakończymy stan surowy na naszym osiedlu. Dach już jest na ukończeniu, więc będziemy zaczynać prace nad budową sieci zewnętrznych.