Skip to main content

ZAKOŃCZONE INWESTYCJE

Prądnik Biały – Kraków

Nova Dożynkowa

Osiedle zaprojektowane zostało w stylu modernistycznym, w którym funkcjonalność i prostota bryły przeważa nad detalami architektonicznymi. Minimalizm formy i kolorystyki nadaje osiedlu bardzo nowoczesny, modny i pożądany charakter.

Bibice – Kraków

Zbożowa

Łączy w sobie ciekawą, miejską kamieniczną zabudowę i naturalnie lokalizację podmiejską. Projekt w szwajcarsko-ojcowskim stylu gwarantuje klimat tego miejsca.

Bibice – Kraków

Enklawa Szkolna

Inwestycja Szkolna składa się tylko z 2 prestiżowych domów jednorodzinnych wolnostojących z całorocznym zewnętrznym basenem z przeciwfalą, przykryciem zewnętrznym, podświetleniem i niezależnym ogrzewaniem. Całość została zaprojektowana w nowoczesnym stylu.

29 Listopada – Kraków

„Apartamenty 29” jest kameralną inwestycją mieszkaniowo – usługową, zlokalizowaną w dzielnicy Śródmieście w Krakowie przy Alei 29 Listopada.

Wrząsowice – Kraków

Osiedle zostało zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne i przy jednoczesnym wsłuchaniu się w oczekiwania naszych Klientów z którymi spotykamy się przy sprzedaży wybudowanych przez nas inwestycji.

Dębniki – Kraków

Inwestycja przy ul. Sąsiedzkiej została zaprojektowana w myśl najnowszych trendów architektonicznych. Budynek posiada 3 kondygnacje z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Niepołomice

Parkeko 2020

Osiedle Parkeko 2020 to kameralny zespół 14 domów jednorodzinnych o wysokim standardzie wykończenia. Inwestycja stanowi kompleks budynków zaprojektowanych w nowoczesnej i dynamicznej formie.

Kraków

Jest to kameralna, kompleksowa inwestycja składająca się z 7 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Osiedle zostało zaprojektowane tak, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Niepołomice

Ważnym atutem PARKEKO NIEPOŁOMICE jest jego lokalizacja, osiedle znajduje się w bliskiej odległości około 1,5 km od centrum miasta i około 3 km do strefy przemysłowej.

Zakończone inwestycje: