Skip to main content

Sprzedaj nam grunt lub wymień na mieszkanie albo lokal usługowy!

Poszukujemy nowych gruntów inwestycyjnych pod zabudowę wielorodzinną, zlokalizowanych w Krakowie i najbliższej okolicy.
Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby które są właścicielami czy współwłaścicielami gruntów, a także wszystkich posiadających wiedzę o atrakcyjnych nieruchomościach na sprzedaż z przeznaczeniem pod inwestycje mieszkaniowe.

1

Czego szukamy?

Szukamy działki inwestycyjnej pod zabudowę wielorodzinną, na której będzie można wybudować blok z mieszkaniami. Szukamy tez działek gdzie obok mieszkań można wybudować lokale usługowe. Szukamy najchętniej terenów objętych Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) lub takich w których trwa procedura uchwalania planu. Poszykujemy również działek z wydanymi decyzjami WZ na budownictwo wielorodzinne. Działki mogą być również z obiektami do wyburzenia.
2

Wielkość poszukiwanych działek

Nie mniejsze niż 10 arów tj. 1000 metrów kwadratowych.
3

W jakiej lokalizacji szukamy działek?

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych w Krakowie i najbliższej okolicy. Najbardziej zależy nam na nieruchomościach zlokalizowanych w centrum/śródmieściu. Akceptujemy również inne lokalizacji z dobrym dojazdem.
4

Możesz wymienić działkę na mieszkanie lub lokal

Może korzystniej będzie dla Ciebie lub Twoich bliskich wymienić posiadaną nieruchomość na mieszkanie, lokal lub dom który wybudowaliśmy. Pomagamy wszystko zorganizować i na pewno dopasujemy coś do Twoich potrzeb.
5

Czego nie szukamy!

Nie oferujcie nam działek pod domy i bliźniaki poza Krakowem.
6

Dla Pośredników

Jeśli posiadasz nieruchomość, która może być dla nas interesująca i spełnia powyższe kryteria napisz do nas. Jeśli masz wiedzę o interesującej nieruchomości, którą możemy nabyć dzięki naszym wspólnym staraniom to też prosimy o kontakt.

Masz informację o atrakcyjnym gruncie?
Napisz do nas!

    Dodaj załącznik

    Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych > Kliknij tutaj.