Skip to main content

Enklawa Szkolna

to miejsce czeka na Ciebie…

CZYTAJ DALEJ

OPIS INWESTYCJI

Szkolna zlokalizowana została w miejscowości Bibice przy ul. Szkolnej, od krakowskiego rynku dzieli ją jedynie odległość 8 km. Taka lokalizacja to znakomita informacja dla wszystkich szukających spokojnych i luksusowych lokalizacji do zamieszkania, ale równocześnie szybkich opcji komunikacyjnych, połączenia z miastem. Inwestycja Szkolna składa się tylko z 2 prestiżowych domów jednorodzinnych wolnostojących z całorocznym zewnętrznym basenem z przeciwfalą, przykryciem zewnętrznym, podświetleniem i niezależnym ogrzewaniem. Całość została zaprojektowana w nowoczesnym stylu.

Taka architektura to nic innego jak gwarancja spokoju, jak dopasowanie idealne do panującego otoczenia. Prace realizowane są w ramach tradycyjnych technologii w połączeniu z nowoczesnymi materiałami budowlanymi. Efekty końcowe są naprawdę znakomite.
To nie inwestycja na najbliższe 10 lat, to domy które będą modne i doskonałe przez wiele dekad. Należy również pamiętać, że oprócz eleganckiej prezencji z zewnątrz, przygotowaliśmy domy niezwykle funkcjonalne. Dzięki temu są one wygodne dla mieszkańców, pozwalają na dowolne rozwiązania aranżacyjne.
Szkolna to nic innego jak realizacja marzeń wielu osób, dla których najważniejsze jest zamieszkanie w miejscu bezpiecznym i wygodnym, a także mieć dom, który nie jest kalką domów już istniejących, dając coś oryginalnego.

Standard techniczny do pobrania

WIZUALIZACJE

Zainteresowała Cię nasza inwestycja?